PAROL HOT POŞET GRANÜL 12x20g poşet Kullanım Talimatı

Kullanım Talimatı Bulunmamaktadır.

PAROL HOT POŞET GRANÜL 12x20g poşet Kullanım Talimatı

Etken Madde : Klorfeniramin Maleat 4 mg - Parasetamol (Asetaminofen) 500 mg - Psödoefedrin Hidroklorür 60 mg

Ölçek | İlaç ve Besin Takviyelerinde Doz Hesaplama ve Hatırlatıcı Asistanınız

Ölçek ile İlaç dozlarınızı kolayca hesaplayın, besin takviyelerinizin dozlarına hızla ulaşın! Hatırlatma özelliğiyle sağlığınızı güvenle koruyun. Hemen indirin!

Doğru Doz İçin: Ölçek!

Ölçek | İlaç, Besin Takviyesi Doz Hesaplama ve Hatırlatma Uygulaması