A-FERIN KAPSÜL 30 kapsül Kullanım Talimatı

Kullanım Talimatı Bulunmamaktadır.

A-FERIN KAPSÜL 30 kapsül Kullanım Talimatı

Etken Madde : Parasetamol - Kodein Fosfat - Klorfeniramin Maleat 300 mg/10 mg/2 mg

Ölçek | İlaç ve Besin Takviyelerinde Doz Hesaplama ve Hatırlatıcı Asistanınız

Ölçek ile İlaç dozlarınızı kolayca hesaplayın, besin takviyelerinizin dozlarına hızla ulaşın! Hatırlatma özelliğiyle sağlığınızı güvenle koruyun. Hemen indirin!

Doğru Doz İçin: Ölçek!

Ölçek | İlaç, Besin Takviyesi Doz Hesaplama ve Hatırlatma Uygulaması